Lietuvos centrinė kredito unija (LCKU) – pirmoji centrinė unija Lietuvoje, vienijanti daugumą Lietuvos kredito unijų (49 iš 65).

Glimstedt advokatų kontora, viena iš seniausiai veikiančių ir geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje, teikianti išskirtinės kokybės teisines paslaugas komercinės, finansų, mokesčių, darbo ir dar daugelyje kitų sričių.

Alliance Group – Verslo ir turto vertinimo ekspertų įmonė, teikianti profesionalios turto ir verslo vertinimo paslaugas bendrovėms, valstybinėms organizacijoms ir privatiems asmenims, strategines konsultacijas susijusias su investicijomis į nekilnojamąjį turtą, nuomos bei objektų pardavimo klausimais, atliekanti rinkos tyrimus, analizes, apžvalgas.

PUS TURTAS – 2008 metais bendrai veiklai susibūrusi darbščių, energingų ir atsakingų nekilnojamojo turto specialistų komanda, teikianti kokybiškas, sukauptomis žiniomis bei ilgamete patirtimi grįstas tarpininkavimo, konsultavimo bei vertinimo paslaugas.

Grabmedia yra BTL agentūra, teikianti nestandartines OOH reklamos paslaugas. Mūsų media kanalai rodo reklamą nestandartinėse vietose: ant viešojo transporto, sporto klubuose ir verslo centruose.

Šeimos kortelė užtikrina specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams, bet neatstoja banko kortelės. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje.